Spalio 10 d., Europos salė, Užutrakio dvaro sodyba – 9.00 val.
Spalio 11 d., Meno galerija „Fojė“, Birutės g. 8, Trakai – 9.00 val.
Pirmąją konferencijos dieną iš įvairių perspektyvų bus pristatyti istorinių miestų revitalizavimo gerosios patirties pavyzdžiai iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos ir Lenkijos.
Antrąją konferencijos dieną laukia trys tematinės kūrybinės dirbtuvės, skirtos bendruomenės įtraukimo, autentiškumo išsaugojimo, istorinio dėmens reikšmės aspektams.
Nors šia konferencija siekiama atrasti būdus atgaivinti Trakų senamiestį, tačiau, istoriniams miestams susiduriant su panašiomis problemomis, ji yra svarbi ir gali padėti ir kitoms Lietuvos kultūros paveldo vietovėms.
Maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje ir registruotis užpildant elektroninę anketą adresu: https://forms.gle/GE2T7moYr9EjzCxC6 iki spalio 7 d. 12 val.
Konferencija vyks su sinchroniniu vertimų iš/į anglų kalbą.
Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl Direkcija pasilieka teisę registraciją baigti anksčiau užsiregistravus numatytam dalyvių skaičiui. Kviečiame aktyviai dalyvauti abi konferencijos dienas!
Preliminarią renginio programą rasite čia:
https://tinp.lrv.lt/lt/renginiai/tarptautine-konferencija-miestas-ir-zmones-tvaraus-kulturos-paveldu-gristo-traku-senamiescio-atgaivinimo-link/
Atnaujinimo data: 2024-09-26
Kalakutiškės kaime pastatyta nykstančio koplytstulpio kopija
Tvarkomas brolių Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejus
Sedos, Ukrinų ir Ubiškės bažnyčiose įrengtos apsaugos priemonės
Sutvarkytos Vėžaičių dvaro sodybos arklidės, kur grafai Volmeriai laikė žirgus
Tverų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje įrengtos apsaugos priemonės